• Обновено
Canon IPF-8000 / 8010S / 8310S / 8310 / 8100 / 8110 / 815 / 825 Одржување Резервоарот MC-08 / MC-09 Чип печатач делови

Canon IPF-8000 / 8010S / 8310S / 8310 / 8100 / 8110 / 815 / 825 Одржување Резервоарот MC-08 / MC-09 Чип печатач

Buyers rating:
DEN 1299.36

Залиха

П : Каков вид на превозот метод на располагање ?
A : DHL / UPS / Федекс / EMS / Кина пост се достапни . Сите производи ќе испорака за вас во 3-4 работни денови по потврди плаќањето.П : Колку време е потребно ни да се направи за испорака?
A : Повеќето од нашите производи се акции,па кога доби целосна исплата,стоката ќе се достави одеднаш.Сето ова плаќање се прифати преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот :
1. Ако направите грешка при купување, а потоа ние ќе ви наплаќаат 15% се врати, poundage (Специјални производи се не-враќање или размена). Било неразумно враќање не е прифатливо откако ја прими стоката.
Плаќање :
1.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Ако стоката се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте го нашиот сервис оддел во рок од 3 дена по стоки се добиени. Не постојат пратки на викенд и државни празници.во светот превозот.било кој начин ви се допаѓа!!!
. Не постојат пратки на викенд и државни празници. П : се Уште имаат некои прашања за нас?
A : Само се чувствуваат слободни да не контактирате по ТЕЛЕФОН,електронска пошта,SKYPE,MSN,WECHAT,WHATSAPP. Ние ќе се потрудиме да соработуваат со вас .

Основни карактеристики

Број На Модел На:
8000 / 8010S / 8310S / 8310 / 8100 / 8110 / 815 / 825
Бренд Име:
YILINUOSI
Тип:
Други

Најдобри понуди

A1746 Mutoh Коло / Транзисторски
  • Обновено
Оценка на клиентот:

A1746 Mutoh Коло / Транзисторски

Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Сите стоката предадена од страна на Fed Ex или DHL Expres

DEN 1066.56