• Обновено
15CM Полу Флексибилни сина јакна скокач кабел RG402 6inch N машки plug N женски џек адаптер за полнач

15CM Полу Флексибилни сина јакна скокач кабел RG402 6inch N машки plug N женски џек адаптер за полнач

Buyers rating:
DEN 378.24

Залиха


* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.
* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 8-15 ДОЛАРИ во фактура за превозот за да ги избегнете високите даноци.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД . Со почит.
* Ако примите погрешна предмети.
* Ние само брод нарачки на вашиот Paypal превозот адреса
Земја
8 - 15 работни дена
16-25 работни дена
26-35 работни дена
>40 работни дена
Сад
70%
30%
0%
наплата или ре-превозот
Обединето Кралство
45%
45%
10%
Австралија, Канада
25%
65%
10%
Itlay Франција, Германија, Шпанија, Норвешка, Холандија, Финска
15%
75%
10%
Русија Украина
Данска Грција
Португалија Шведска
15%
70%
15%
Европски Земји
15%
70%
15%
Други Земји
10%
75%
15%
* Прифаќаме само за плаќање преку Зачувам Ali Pay Сметка. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви ги задоволи.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа.Должина : 15 CM/6 INCH
Добредојдовте прилагодување на било Конектори,било Должини, било Кабли!
* Делови име : N машки plug N женски џек RF сина Полу Флексибилни скокач Коаксијален кабел RG402 продолжување на кабелот
* Модел : RG-402 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ Кабел
* Никел-обложено машински месинг изградба
* Позлатени контакти - тефлон изолатор
* Технички карактеристики
* Отпорност : 50 ohm
* Можеби ќе треба други конектори : >> сите N Кабли
Пакет се вклучени*
1 x N машки приклучок (внатре завртка & машки pin внатре) N женски (надвор завртка & женски pin внатре) RF сина Полу Флексибилни скокач RG402 кабел
Поврзани производи :
-
>> Ние ја прифати прилагодување на било кој полнач, било должината, било кабел.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
RG402 RF сина јакна Коаксијален Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Конектор А:
N машки (внатре завртка & центар е машко, pin)
Конектор Б:
N женски (надвор завртка & центар е женски pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Должина:
15cm/6inch
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

1000pcs MAC97A8 97A8 ДА-92 НОВИ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1000pcs MAC97A8 97A8 ДА-92 НОВИ

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант�

DEN 774.00 910.56