• Обновено
Witblue Нов екран на Допир панел За 7 инчен XHSNM0700501B Таблета екран на допир digitizer Сензор Стакло Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нов екран на Допир панел За 7 инчен XHSNM0700501B Таблета екран на допир digitizer Сензор Стакло Замена

Buyers rating:
DEN 360.00

Залиха


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екран панел форма.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и екран панел форма како што е нашата слика.
Пакет : 1 Допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Една испративме може со мај различни код како на слика/листа,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со истиот како нашата листа на еден.
Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Основни карактеристики

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
За XHSNM0700501B екран осетлив на допир
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue

Најдобри понуди