• Обновено
5SETS Бесплатен Превозот на Нови Компатибилни Тапан Чипови за Коника Minolta Bizhub C451 C550 C650 К:200K CYM:120K

5SETS Бесплатен Превозот на Нови Компатибилни Тапан Чипови за Коника Minolta Bizhub C451 C550 C650 К:200K CYM:120K

Buyers rating:
DEN 1074.24

Залиха


5 SETS Нови Компатибилни Тапан Чипови за Коника Minolta C451/550/650 К : 200 K CYM : 120 K Висок квалитет 100% компатибилни, 100% нови
Бесплатен превозот
Нормално, тоа трае 16-35 дена да Повеќето Земјата.
Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.Продавачот не е одговорен за време на испорака.
Некои далеку земји треба повеќе од 60 дена.Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот страна . Ако треба цел голема количина,ве молиме контактирајте wih со нас.
Ние ќе се обидеме да го реши вашиот случај. Ние го прифаќаме само Али-плати тука;
2.За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress. Ласерски печатач делови : fuser филм, греење елементи, горниот дел од ролери & притисок ролери, пренос на ролери,
поделба подлога, ги собереш ролери, формат одбор, моќ одбор, скенер, и fuser единица.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.
Ние ќе се следи и да се вратам на вас како е можно поскоро.Ако не го добиете вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
(Идеално, ќе го стори тоа.
Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем.
Имаме развиена во водечка фигура во Кина и собрани многу клиенти во целиот збор. Кога стоката пристигна,
ве молиме проверете ги пакет.

Основни карактеристики

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
Bizhub C451 C550 C650
Објектот:
Тапан чип
Капацитет:
К
Бои:
C/Y/М/К
Функција:
Нови Компатибилен

Најдобри понуди

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P

Се вклопува Пејач модели 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1732, 2302, 2303, 2304, 2315, 2330, 2440, 2502, 2503, 2504, 2515, 2517, 2530, 2623, 2638, 2662, 3116, 3709,

DEN 528.00