• Обновено
WT - P666 Стилски накит шарм природни школка рог pendant gorgerous школка рог pendant со златна боја на врвот

WT - P666 Стилски накит шарм природни школка рог pendant gorgerous школка рог pendant со златна боја на врвот

Buyers rating:
DEN 1680.00

Залиха


WT - P666 Стилски накит шарм природни школка рог pendant gorgerous школка рог pendant со 24k злато позлатен на врвот
Точка Законик :
WT-P666
Материјал :
Природни школка рог
ГОЛЕМИНА : Прибл. 50mm долго, pendant се разликува малку секој еден од големината
MOQ :
20 PCS секој стил, може да се меша бојата
Метал Заврши :
24k вистински Злато и сребро electroplated може да биде на располагање
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
Само приврзоци, синџир, исто така, може да се достапни ако барањето
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Основни карактеристики

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
WT-P666
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
is_customized:
Yes

Најдобри понуди