• Обновено
Детето зајакот ушите buttonhole копчето Врвот капак Деца Волна, Плетени Headwrap Топло Јазол Главата Turban Девојки Лак Hairband Bunny Headbands

Детето зајакот ушите buttonhole копчето Врвот капак Деца Волна, Плетени Headwrap Топло Јазол Главата Turban Девојки

Buyers rating:
-20 % DEN 134.00
DEN 168.00

Залиха

Опис
100% Нов и Висок Квалитет. Многу Убаво, Високо се препорачува
Боја : 10 бои, ви благодариме за разбирањето за малку боја разлика.
Материјал : Плетени
Тежина : околу 27g
Пакет : 1pc
*Ве молиме измијте го со рака, да се избегне перење со машина
Плаќање 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на ставањето на вашите цел 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност обвинети од нивната земја на Превозот и да го предадете 1. Предмети нормално ќе се despatched во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти 2. Ве молиме бидете сигурни дека Бродот-Да се обратам за внесување во текот на исходот е точно. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси Наплата Размена на Само 1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот 2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети Повратни информации 1. Ако се е во ред, ве молиме да дадете 4-5 ѕвезди повратни информации 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
61
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Seeyoo
Материјал:
Акрилик,Памук
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
headband големина:
Како што е прикажано
бебе поврзана headband:
капчиња headband за бебе
Шаблон Тип:
bowknot
Пакет:
Opp Кеси
боја:
како на слика
Карактеристично:
Зимски Новороденче Headwrap
Важат за:
бебе девојка капчиња headband
Тип:
Новороденче Девојка Headwrap
лак големина:
Како што е прикажано

Најдобри понуди