• Обновено
4/4 Виолина / Afanti Музика Абонос Fingerboard 4/4 Виолина (утврдување на положбата на-021)

4/4 Виолина / Afanti Музика Абонос Fingerboard 4/4 Виолина (утврдување на положбата на-021)

Buyers rating:
DEN 12096.00

Залиха


Afanti Музика Абонос Fingerboard 4/4 Виолина (утврдување на положбата на-021)
Afanti Музика, основана во 1988, се направат било гитара за вас!
Afanti Музички Инструмент CO.,LTD
1. Уверение гитара фабрика страна Направени во Кина!
2. Злато член на Alibaba.com & Made-in-China.com
3. Прилагодено Дизајн На Располагање!
4. Бесплатно користење на логото такса!
5. 24 часа онлајн услуга!
Afanti Музика 4/4 Абонос Fretboard Виолина (утврдување на положбата на-021)
Виолина во парк, ние може да го испратам до тебе во секое време!
Модел : утврдување на положбата на-021
Големина : 4/4
Топ : Spruce
Вратот : Јавор
Назад & Страни : Јавор
Fingerboard : Абонос
Десната Рака
Пакување големина : 76(см)*35 (см ) *24 (см )
Подарок : Слободен мека случај
Сите фотографии се вистински! 100% исти со вистински Виолина!
Ако треба, ние исто така може да понуди било какви информации на оваа Виолина!
Само да не контактирате во секое време!
Ако било какви прашања треба, само да не контактирате во секое време!
Afanti Музиката е насекаде!

Основни карактеристики

Големина:
4/4
Назад / Страна Материјал:
Јавор
Tailpiece Материјал:
Темно Дрво
Fingerboard Материјал:
Абонос
Број На Модел На:
Утврдување на положбата на-021
Лак Материјал:
Бразил Дрво
Бренд Име:
Afanti
Лицето Материјал:
Spruce

Најдобри понуди