• Обновено
3ml шарени Алуминиум Мали Стакло се Тркалаат на Шише Refillable Ролери Етерично Масло Шише Патување Парфем Ампули

3ml шарени Алуминиум Мали Стакло се Тркалаат на Шише Refillable Ролери Етерично Масло Шише Патување Парфем Ампули

Buyers rating:
-6 % DEN 11061.00
DEN 11766.72

Залиха


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Спецификации :
Пакување : 1 пар
Материјал : Стакло +Алуминиумски
Боја : Како на сликите покажуваат
Големина : 3ml
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Основни карактеристики

Спецификации:
3ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
PP201631
Големина:
3ml

Најдобри понуди