• Обновено
Поддршка 12V-48V РОЕ моќ ѕидот Безжичен АП Рутер за Хотелска Соба

Поддршка 12V-48V РОЕ моќ ѕидот Безжичен АП Рутер за Хотелска Соба

Buyers rating:
-7 % DEN 1259.00
DEN 1353.60

Залиха


Поддршка 12 V-48 V РОЕ моќ ѕидот Безжичен АП Рутер за Хотелска Соба
Воведување на
Ѕидот вградени приклучоци, постојат голем број на функции.Како што безжичен рутер, PPPOE бирање, USB полнењето, безжични repeater.Применливи на современите интелигентни домаќинство, хотели, фирми, мала канцеларија и на други места.
Карактеристики
1.РОЕ ethernet switch напојување директно, ПО Напојува 12-48 V.
2. изграден зборот е топ антена, сигнал дека покриеноста е проширена и посилна воздух-пенетрација.
3.5 v 1500ma usb излез моќ,но за поголемиот број на мобилни телефони,таблети и сл.За обезбедување на брзо полнење.
4.поддршка LAN порта излез,избор на жичани и безжични мрежни.
5.поддршка на 3g мрежна картичка за пристап,компатибилни со мејнстрим 3g картичка.
6.дизајнот на хардвер WPS,WIFI прекинувач,comvenient за шифрирање податоци и WIFI singnal е вклучено или исклучено затворени
7.и удобен реле функција,може да го намалат сигналот на слепите област,да ја прошири WIFI растојание,и спаси голема мрежа каблирање.
Параметар
Напон : DC12 V-48 V (РОЕ)
USB напон : 5 V/1.5 А
IP адреса : 192.168.1.1
Port : WAN : 1*10/100 RJ45
LAN : 1*10/100 RJ45
USB : 1 тип домаќин
Безжичен пренос го оценувате : 300 Mbps
Безжична мрежна поддршка фреквенција : 2.4 G-2.484 GHz
Мрежни стандарди : 802.11 g 802.11 n
Панел големина : 86(L)x86(H)
Монтажа дупки растојание : 60 mm
Интернет пристап : 4 G Компатибилен со 3 G NIC
Боја : Balck(ако имате посебни барања може да избере glod , бела, ве молиме дај ми во порака)
Пакување вклучувајќи
1 XSmart socket
1 XManual
1 XRetail пакет
2 XScrews

Основни карактеристики

Тип:
POE86 300 МЕТРИ Balck
Номинална Напон:
100-240V
Заземјување:
Не-Заземјување
Примена:
Комерцијални
Број На Модел На:
РОЕ-801/300М/Balck
Номинална Струја:
3A
Моќ Преку Етернет:
12V-48V
Напојување:
ethernet switch
Излез:
DC5V 1500mA
Тип:
Безжичната
Wi-Fi Пренос Стандард:
802.11 b
Безжичен пренос го оценувате:
300Mbps
Интернет пристап :
4G Компатибилен со 3G NIC
боја:
Balck

Најдобри понуди

5PCS BQ24741 QFN
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5PCS BQ24741 QFN

Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба Повратни информации 1.Тоа не може д�

DEN 168.96
TA7642 TO92 Нови Оригинални
  • Обновено
Оценка на клиентот:

TA7642 TO92 Нови Оригинални

Директни Capacitor : керамички кондензатори, висок напон, кондензатори, полиестер, кондензатори , electrolytic кон�

DEN 768.00