• Обновено
Нов стил Професионално Патување со можност да биде продолжен Телескопски Лесни Преносни Рачен Monopod за Дигитална камера

Нов стил Професионално Патување со можност да биде продолжен Телескопски Лесни Преносни Рачен Monopod за Дигитална

Buyers rating:
-0 % DEN 859.00
DEN 859.20

Залиха

8) Извоз во Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Австралија, Азија, Средниот исток, итн.Ние прифаќаме трговија на големо наредби. Ние сме искрено очекувам да вашата следна наредба. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. 9) ODM&OEM услуги.висина 1580mm
Фотографии од Новиот стил Професионално Патување со можност да биде продолжен Телескопски Лесни Преносни Рачен Monopod за Дигитална камера :
P308 B Тип
P308 A Тип P308 Тип
Нашите Услуги Примерок услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации OEM услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации По продажбата на услугата , ве молиме да побарате повеќе информации За НАС 1) Alibaba потврдена злато снабдувач. гаранција Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.Ви благодарам многу!
. 5) Силни R&D тим.42 kg Материјал Алуминиум легура капацитет 5kg Дел 8 Боја црна Max. 7) Сите производи што се Ro Hs& CE согласност. 2) Кина врвот бренд на фотографија опрема снабдувач. 6) Сопствени брендови TOTUI, BEXIN, PROCOLOR. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.30мм цевка Нога тип Телескопски тип Затворени висина 290mm Пакет Картонска кутија Max. Ве молиме вид додадете нашата продавница за вашата Продавница листа. 10) Добар по продажба на услуги обезбедени од плаќање Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
P308B
Бренд Име:
BEXIN
Материјал:
Алуминиум
Укината Должина (mm):
290
Употреба:
Дигитална Камера
Тежина (g):
420
Макс Extened Должина (mm):
1570
Тип:
Monopod
боја:
Црна
Материјал:
Алуминиум легура
Тип:
преносни monopod
Макс цевка(mm):
30
Мин цевка(mm):
10
Макс оптоварување(KG):
5
Дел:
8
Продолжен Должина (mm):
1580
Укината Должина(mm):
290
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди