• Обновено
Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор ЗА ACER 5551 5551G 5552G 5252 5741 5741G 5742G TravelMate 5742 5740 5740G NV53 NV59 вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор ЗА ACER 5551 5551G 5552G 5252 5741 5741G 5742G TravelMate 5742 5740 5740G NV53

Buyers rating:
-29 % DEN 278.00
DEN 392.16

Залиха


Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор ЗА ACER 5551 5551 G 5552 G 5252 5741 5741 G 5742 G Travel Mate 5742 5740 5740 G NV53 NV59 вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп Вентилаторот За Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
1 x Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор ЗА ACER 5551 5551 G 5552 G 5252 5741 5741 G 5742 G Travel Mate 5742 5740 5740 G NV53 NV59 вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ

Основни карактеристики

Бренд Име:
DBTDHY
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
ЗА ACER 5551 5551G 5552G 5252 5741 TravelMate 5742 5740 5740G+
Материјал:
Пластични
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
како Слика
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди