• Обновено
Aosbos Мода Преносни Изолирани Платно ручек Термо Торба со Храна Пикник Ручек Кеси за Жени, деца Мажите Кулер Ручек Кутија, Торба Tote

Aosbos Мода Преносни Изолирани Платно ручек Термо Торба со Храна Пикник Ручек Кеси за Жени, деца Мажите Кулер

Buyers rating:
-40 % DEN 288.00
DEN 479.52

Залиха

Сите производи, кои се испраќаат во земјата може да се врати, како додека тие се неискористени и во совршена состојба. Ви благодарам многу! Политика На Враќање 1. За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние можеме да се осигура дека нашите производи се внимателно проверени пред превозот .Станот дното го чува исправени, совршен за шишиња или јадења кои ќе dona€™т сакате ѓубрето над.15 kg Тип : Аутсајдер Практични Термички мода Ручек Кеси За Деца мажи жени Пикник Нашиот нов пристигнување најдобро продаван ручек торба била променета за да се приспособат апетити, што го прави совршен за ручеци и сметководствена грицки додека errands да се кандидира.
2016 година нови модни lancheira ручек кеси кулер изолирани ручек торба за деца жени мажи изолација термо торба ручек bolsa termica.
Повратни информации 1. Ние го продолжи рокот за плаќање на побарувањето од редовни 7 дена, 15 дена по датумот на прием на објектите . Поради различни светлина или различни компјутерски екран или од други причини , бои може да се малку различни. Се надевам дека ќе имате среќен шопинг во нашата продавница.Гарантирано ќе понуди целосна наплата или да го препрати ако примите неисправни производи. Се надеваме дека ќе може да ни даде 5 ѕвезди оценка, додека да се добијат производи. Keepsfood топло или ладно). Ние ќе плати за испорака надоместок, доколку постои било каков квалитет или погрешно испраќање објекти. Производ Големина : 24cm*15. и торба е поголем отколку пред .5 cm*18cm; Производ Тежина : 0. Гаранција : ) 1. Веруваме ние ви даде нашата најдобра цена со најдобра услуга.Гарантира сите производи ние испрати може да се следи.
Aosbos Мода Преносни Изолирани Платно ручек Термо Торба со Храна Пикник Ручек Кеси за Жени, деца Мажите Кулер Ручек Кутија, Торба Tote Драги мои ценети купувачи, добредојдовте на нашата продавница.

Основни карактеристики

Материјал:
Платно
Број На Модел На:
ручек торба
Бренд Име:
Aosbos
Тип:
2 Лица
Стил:
Модата,Домот
is_customized:
Yes
Складирање:
Бенто,Храна,Гриз,Слатка,Ужинка,Млеко,Овошје,Chopstick,Лажица,Tablewear
Материјал:
Платно+Полиестер+Алуминиумска Фолија
Шема:
Печатење На Слика Цвет
Функција:
Кулер,Термичка
храна контејнер:
Yes
Водоотпорен Tote Ручек Кутија, Торба:
Yes
Gental:
Деца,Жени,Девојка,Мажи,Унисекс,Деца
Организатор:
Yes

Најдобри понуди