• Обновено
Нови Оригинал, за NMB 1608KL-04W-B79 40*20MM DC12V 0.25 за Cisco 2811 рутери вентилаторот за ладење

Нови Оригинал, за NMB 1608KL-04W-B79 40*20MM DC12V 0.25 за Cisco 2811 рутери вентилаторот за ладење

Buyers rating:
-10 % DEN 648.00
DEN 720.00

Залиха

Модел : 1608 KL-04 W-B79-TB3 Доведе : 3 pin Големина : 40 * 40 * 20mm Напон : DC напон од 12 V : 0.25 Моќ : 3.0 W Брзина : 13000 ВРТЕЖИ во минута Воздушниот волумен : 15.8 CFM Притисок : 0.35 инчен H2 O Бучава : 32.5 д-BA Тежина : 25 g Имајќи Тип : Dual топката имајќи

Основни карактеристики

Волумен На Воздух:
30CFM
Број На Модел На:
1608KL-04W-B79
Линии:
3 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Моќ Интерфејс:
3PIN
Примена:
Компјутер Случај
Бучава:
25dBA
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
моќност:
1.56 W
Фан Живот:
50000 часа
Бренд Име:
NMB
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
4020
Модел:
1608KL-04W-B79
Тип Радијатор:
Фан

Најдобри понуди

Силиконски рерна mitts еден
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Силиконски рерна mitts еден

Овој производ е најпопуларните во Европа и Америка има многу лекции за кујнски прибор, печење прибор; не

DEN 335.52