• Обновено
Универзална Ладен Воздух Доза Авто Мини 12mm Автомобил Филтер за Воздух Почиста Вентил Маска за Обновливи Crankcase Пропустливи Издише Конус

Универзална Ладен Воздух Доза Авто Мини 12mm Автомобил Филтер за Воздух Почиста Вентил Маска за Обновливи Crankcase

Buyers rating:
-15 % DEN 158.00
DEN 186.24

Залиха

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).5 во
Вкупна должина : 5.
Лесна инсталација за менгеме, работи со 12mm на воздухот системи. Време на испорака : Драги пријатели, може да се задоволи некои збунети кога ќе изберете превозот метод, ве молиме имајте го на ум подолу :
За сите пријатели на :
1).
За руски пријатели :
1). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Универзална Ладен Воздух Доза Авто Мини 12mm Автомобил Филтер за Воздух Почиста Вентил Маска за Обновливи Crankcase Пропустливи Издише Конус
Карактеристики :
Се зголемува коњски сили и ја подобрува економичноста на горивото. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Кина пост Обичен Мал Пакет Плус е Aliexpress свој превозот начин, тоа не е следење на информации. се надеваме доверба едни со други. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ви благодариме!
1. Ние брод на вашиот парцела преку нашите превозот метод, тоа е побрзо отколку Кина пост Обичен Мал Пакет Плус.
Повеќе филтрирање површина од оригиналниот филтер. Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме да се потврди приемот и ни даде 5 ѕвезда повратни информации. Надвор од 60 дена, ние може да promis рефундирање на вашите пари.бидејќи не можете да ја добиете вашата парцела поради царината.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Висина:
6cm
Бренд Име:
COCHETOP
Име На Модел:
37379033350
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
6cm
Материјал Тип:
Алуминиум & Гума
Објектот Тежина:
65g
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
is_customized:
Yes
Влезот дијаметар:
12mm / 0.5 во
Вкупна Должина:
5.8 cm / 2.3 во
Работи со :
12mm на воздухот системи

Најдобри понуди