• Обновено
2 парчиња! Мотоцикл Рака Чувари Мотокрос Dirtbike Handguards Handlebar Штитници за 22MM / 7 Инчен / 8 Инчен Handlebars

2 парчиња! Мотоцикл Рака Чувари Мотокрос Dirtbike Handguards Handlebar Штитници за 22MM / 7 Инчен / 8 Инчен Handlebars

Buyers rating:
-26 % DEN 969.00
DEN 1308.96

Залиха

2 парчиња! Мотоцикл Рака Чувари Мотокрос Dirtbike Handguards Handlebar Штитници за 22 MM / 7 Инчен / 8 Инчен Handlebars
Карактеристики :
- Локомотивата кочница рачка на менувачот.
- Ги красат вашиот мотоцикл, додадете една убава глетка линија за вашиот мотор.
- Ефикасно да ги заштитат рацете додека возите вашиот мотор.
- Намалување на рака / прст замор,да се обезбеди поголема мотоцикл ракување.
- Тоа е засилен рака guard за да го заштити вашиот мотоцикли.
- Лесно да се инсталира за да ги собере 7 / 8 инчен handlebars.
Боја : Бела
Материјал : Пластични + Алуминиумски
Примена : За 22 MM / 7 инчен / 8inch Handlebars
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
2 x Мотоцикл Рака Стражари
1 x Торба Хардвер Монтажа

Основни карактеристики

Бренд Име:
IZTOSS
Име На Модел:
-
Објектот Тежина:
0.97kg
Материјал Тип:
Пластични + Алуминиумски
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Број На Модел На:
AAE_MBA_807

Најдобри понуди