• Обновено
BLWHSA Нови Пристигне Канада Знаме Mens Т Кошули О-Вратот на Повик Долг Ракав Maple Leaf Канада Национални Патриот Т-Маица Облека Homme

BLWHSA Нови Пристигне Канада Знаме Mens Т Кошули О-Вратот на Повик Долг Ракав Maple Leaf Канада Национални Патриот

Buyers rating:
-43 % DEN 644.00
DEN 1130.40

Залиха


Answer : ___________________________ Note :
Боја може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани.
Услови : 1 : Чесни,најдобри клиенти услуга и добар квалитет. 2 : Топ и 100% висок квалитет на производот. 3 : Добра и конкурентна цена. 4 : Доверливи бизнис. 5 : Брз и Безбеден превоз. 6 : 100% Гаранција За Квалитет. 7 : Вашето Задоволство,Нашите Извршување.
Увозни давачки :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот :
Ние ќе брод објектот на купувачот со авион Пошта преку Кина поштата.
Генерално превозот времето е помеѓу 10-35 дена на било која земја. Но, понекогаш е зависи од различни обичај е решавање на проблемот. Понекогаш е бавна. Понекогаш е брзо.
Ние може да обезбеди Брз Испорака(EMS) , купувачот треба да додадете превозот надомест екстра да се надополни со ЕМС . Тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена на патот за повеќето земјата.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Ако имате проблем со трансакција, само ги споделите со нас преку Trade Manager да се избегне недостасува пораки преку други е-мејл систем. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да го решат проблемот. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите услуги на клиентите прашања во рок од 24 часа поради времето зона разлика.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Нормално
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Бренд Име:
BLWHSA
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
националното знаме Носталгични стил
Стил:
Канада националното знаме носталгични стил
боја:
Бела
Материјал:
90% памук / 10% полиестер
една игла јака:
2 cm
Снимени :
вратот и рамениците
hems:
двојно игла ракави и на дното
Големина:
S-2Xl
четврт-се сврте:
за да се елиминира центар браздата

Најдобри понуди