• Обновено
2017 Зомби Ноќта На Вештерките Се Маскира Костими Злото Вампир Кралица Cosplay Црна Газа Нерегуларни Дух Невестата Се Облекуваат Вампир Лилјак Костим

2017 Зомби Ноќта На Вештерките Се Маскира Костими Злото Вампир Кралица Cosplay Црна Газа Нерегуларни Дух Невестата

Buyers rating:
-14 % DEN 1245.00
DEN 1447.20

Залиха

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути на dretry Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте u s. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.3937 инчен ;1 инч = 2. Откако ќе добиете предмети, ние ќе ги поправаат или размена со нив што е можно поскоро. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата returm адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за warrantly. 1-3cm грешка (за референца само)
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Еластичен Ноќта На Вештерките Костим
Една Големина одговара за Повеќето
1cm=0. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор сајт. Повратни информации, Ние се потпираат на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Големина на половината општи помалку од 72cm, Биста во 88cm. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди на повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holid ays.54 см
Мора да се прочита пред да го купат!! Ви благодариме!
Забелешки :
1, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BY01901/BY01902
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Вампир Кралица/Дух Невестата
боја:
Црвено/Црвено Вино
Големина:
One Size
Стил:
cosplay Носии
трговија на големо и на мало:
Поддршка
Посебни Употреба:
Ноќта На Вештерките/Партија//Cosplay/Клуб
Должина На Ракав:
Без ракави
испорака:
брзо
Здолниште Тип:
Асиметрични
Декорација:
Нето-Предиво Крпеница
погоден:
Возрасни жени

Најдобри понуди