• Обновено
Beibehang Цртан филм Животинско Мапата Детска Соба Градинка Градина Позадина ТВ Софа во Позадина Ѕид 3D Позадина фото de papel parede

Beibehang Цртан филм Животинско Мапата Детска Соба Градинка Градина Позадина ТВ Софа во Позадина Ѕид 3D Позадина

Buyers rating:
-30 % DEN 739.00
DEN 1056.00

Залиха

Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот. Било која големина позадина позадината е било кој модел.Кога ќе го залепите на втората панел, да се биде внимателен за да одговара на позадината дефиниција. Пред купување на производ, што треба да се знаат сите детали. Ова не е целосна позадина. Веб-сајт цената е само 1 метар квадратен.05 m за висина и ширина.Четка на лепило на грбот на секоја позадина панел и марк цел на нив. Така можете да го добиете она што го сакате. Исто така да означите детали на вашиот ѕид ширина и цел висина. Ќе се сече многу блокови за да се направи погодна за меѓународен транспорт. Цел да се купи 8 квадратни метри.77 метри квадратни. Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид е чиста и рамна.
Вистинските снимање
Позадина на ЛОГОТО екранот
. Вие не треба да се обезбеди нашата цел, големина и материјал во рок од 24 часа, и ние сакаме да се генерираат стандардна стандардна големина подолу. Откако ќе се потврди големината, ние обично брод во 2 дена. Ве молиме додадете 0.
answer : ___________________________ note : Ова е сопствена позадина дека ние мора да се произведуваат според вашиот дефект големина (висина и ширина). Подготви потребните алатки : Лепак, Четка, Ролери, Scraper, Владетел, Нож, Крпа / Сунѓерот 2 . Бидете сигурни да се подготви лепак или прашина пред лепење на тапети. И четка лепак на ѕидот на прво место. Површина : (2. Потоа користете крпа или сунѓер да се исчисти overflow лепак. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди благодарам. И на средината шалче, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и отстранете ги.е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ве молиме цел, како што следува : На пример, вашиот ѕид од висина од 2,5 метри, а ширината е 3 метри.

Основни карактеристики

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
Персонализација на било која големина позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Најдобри понуди