• Обновено
Жица бесплатно полнење батерија Li 3W led спот светилка за кабинет , покажат ,отстранување екран light за свадба ,итен случај,изложба

Жица бесплатно полнење батерија Li 3W led спот светилка за кабинет , покажат ,отстранување екран light за свадба

Buyers rating:
DEN 1003.20

Залиха

Опис На Производот
Спецификација :
Модел LCS-041-3 W
Полнење Напон : 100-240 VAC
Моќност : 3 W
Материјал : Алу
Домување Боја Црна/Сребрена
Светла Боја Бела /Топло бела /Црвена/Зелена/Блу/Жолта/Виолетова/Розова
Батеријата Rechargable Li батеријата
LED Чипови Brigelux
Леќа 30degree во стандардно (15/45/60 степен исто така е достапен )
Издржливост 8 Hours по целосно полнење
Време на полнење 4 Hours
Полначот е вклучен ( Ние ќе ви ги понудиме plug конвертор за различни земји )
Главно Карактеристики :
1. Лесно да се инсталира. (виси и Цицање )
2. Жица за слободни
3. Ниска потрошувачка на енергија.
4. Безбедно да се користи ( работа со батерија Li).
5. Широко се користи во кабинетот ,emgerency ,партија

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Боја На Каросеријата:
3W Црна, 3W Сребро.
Тип На Објект:
Вниманието
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
Сводот
Напон:
90-260V
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Кабинетот полнење на самото место светилка
Број На Модел На:
LCS-041
Wattage:
0-5W
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број на LED Чип:
1 buc
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Макс Агол На Ротација:
60°
Моќ Толеранција:
5%
Примена:
кабинет
База Тип:
база
Тип На Прекинувач:
On/Off Прекинувач
моќност:
3W
Минатата по полнењето :
8hours
домување:
сребрена/црна
Полнење На Текст:
85-265VAC

Најдобри понуди