• Обновено
30*40cm DIY Прилагодено Отпечаток Потпис Дрво Присуство Книга, libro де asistencia Weddding Материјали Додаток со 4pcs inkpads

30*40cm DIY Прилагодено Отпечаток Потпис Дрво Присуство Книга, libro де asistencia Weddding Материјали Додаток

Buyers rating:
DEN 1103.52

Залиха

Повратни информации Доколку вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.
Рамката не е вклучена. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр. ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. Експрес : 5-10 дена. Купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. e-Пакет : 10-25 дена . вклучува 4 парчиња inkpads
Превозот Услови 1.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш. Наплата & Се Враќа & Испраќање 1.(ЕМС 10 -20 дена) 3. Имаат убав ден, ви благодариме.но, не е отворен спор без контакт.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
ДД-WS005
Повод:
Свадба & Ангажман
Точка име :
DIY Отпечаток Потпис Дрво Присуство Книга
Употреба:
Потпис за свадба партии
Пакет Содржина:
1 присуство книга / подготви + 4 inkpads
is_customized:
Yes
Тип:
Друг Празник Материјали
Mfg Серија Број:
Хаваи Серија
Спецификација:
0.7-0.9M

Најдобри понуди

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 100 AНето Тежина : 8 KG�

DEN 5760.00