• Обновено
Вино Листа На Граничниот Ѕид Стакло Налепница Ресторан Вино Кабинет Пијат Каберне Ѕид Decal Дневна Соба Текст Ѕид Зборови Винил Уметност

Вино Листа На Граничниот Ѕид Стакло Налепница Ресторан Вино Кабинет Пијат Каберне Ѕид Decal Дневна Соба Текст

Buyers rating:
-5 % DEN 434.00
DEN 456.96

Залиха


[Материјал]
Не-toxi .Еколошки Винил налепница.
Лесен за употреба и отстранување
Животот водоотпорен
Одговараат за било мазни ѕидови плочки windows плакарот пластика
[ Производ Големина]
Мерки 3" x 91" Кога се комбинираат (како на сликата).
1cm=2.54 инчен
Забелешка : ако големина и боја не ги задоволи вас, можете да ме контактирате за слободни.ние ќе дизајн за вас!
[Пакет Листа]
*1 сет на вино листа граница зборови ѕид налепници
*упатство
[ Бои]
***Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински производ. Но бојата уште можеби малку поинаква според илустрација и на екранот ефект.
Ве молиме да се разгледа ова пред да се купи.

Основни карактеристики

боја:
црна, жолта, црвена, меки розова, зелена, светло зелена, светло сива, светло сина, нане, виолетова, кафена, златна, бела, портокалова, розова, голи, сива, сина, темно сина, светло puprle, чоколадо, сребро.
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,Тоалет Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници
Тема:
Знаци
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
Duruibom
Стил:
Европа
Број На Модел На:
W20
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
боја:
црна,сина,златна,сива,зелена,розова,виолетова,црвена,сребрена,бела,жолта,кафе,
Материјал:
животната средина винил пвц
is_customized:
Yes
Тема:
вино листа на граничниот ѕид налепница, вино кабинет ѕид decal
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Функција:
Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи 3d налепница позадина
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Употреба:
украсување вашите ѕидови, дома подобрување,дома декорација
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба,девојки соба,детска соба,деца соба,

Најдобри понуди