• Обновено
6 стил природни тигар очи камен мешана форма шарм pendant за човекот жените додатоци бесплатен превозот топла продажба накит B824-B829

6 стил природни тигар очи камен мешана форма шарм pendant за човекот жените додатоци бесплатен превозот топла

Buyers rating:
-20 % DEN 132.00
DEN 164.64

Залиха

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ви благодарам многу !
Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Предизвика продавница на некои од производите е под $8 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! ЖЕШКА!!! тигар камен мешана форма pendant бесплатен превозот на големо/мало diy накит за човекот/жената приврзоци B824-B829
УСД $ 3.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days). Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
B824-B829
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди