• Обновено
1 Пар 1 25мм Мотоцикл Handlebar Господар Хидраулични Сопирачки Контрола Цилиндар Спојки Лост За Хонда, Suzuki Харли Јамаха Харли

1 Пар 1 25мм Мотоцикл Handlebar Господар Хидраулични Сопирачки Контрола Цилиндар Спојки Лост За Хонда, Suzuki

Buyers rating:
DEN 3035.04

Залиха


Состојба : 100% Сосема Нов
Тип : Пламен стил маска
Боја : Црна(како на сликата покажува)
Универзална Вклопува сите 1 инчен Handlebars.(25мм)
Огледало тема : 10мм
Создаден големина : 14mm
Материјал : Алуминиум
Земете го вашиот сопирачки изведба на следното ниво.
Прилагодливи reach систем обезбедува совршен лост позиција за сите возачи.
Погодни за : 1 инчен Универзален Мотор Кочница Handlebars
Answer : ___________________________ Note : Само се вклопува модели со хидраулични спојки.
Пакетот вклучува : 1 X Лево Хидраулични Спојки Рачката
1 X Право Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
MAIZHI
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди