• Обновено
Голема Големина Мажите Ранци 3D Зоолошката градина Ајкула Печатење Ранец за Деца Секојдневен Средината на Студентите на Животните Ранец Деца Училиште Bookbags

Голема Големина Мажите Ранци 3D Зоолошката градина Ајкула Печатење Ранец за Деца Секојдневен Средината на Студентите

Buyers rating:
-30 % DEN 1243.00
DEN 1775.52

Залиха

Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.
Повратни информации.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
3185A
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Местото на Оригиналот:
Кина
Тежина:
600g
Точка име :
ајкула ранец
квалитет:
Висок
страна џеб:
Yes
ремени :
прилагодлив
is_customized:
Yes
Големина:
42*31*18cm

Најдобри понуди