• Обновено
Colohas КК 3.0 Брз Полнач 3 USB Порти Патување Ѕид Полнач За iPhone X 8 iPad Samsung S8 Забелешка 8 HTC, LG QC3.0 ЕУ Plug Полначи

Colohas КК 3.0 Брз Полнач 3 USB Порти Патување Ѕид Полнач За iPhone X 8 iPad Samsung S8 Забелешка 8 HTC, LG QC3.0

Buyers rating:
-5 % DEN 479.00
DEN 504.00

Залиха

6 НА
Пакет 1*USB Полнач
КК 3.
Colohas КК 3. Брз Сега Добива Побрзо најдобри продажба на Брзо Полнење 2.0 Технологија.0 адаптер за Полнење, сега добива надогради со Брзо Полнење 3.35 На
Излез 5 V/3А , 9 V/2 A, 12 V/1. Навистина Универзален Дизајн нудејќи пламнал брзо полнење за проширување на нашата број на компатибилни уреди, иновативни полнач е еднакво брзо полнење во не-компатибилни паметни телефони и таблети со своите 5 V/2 A максимална струја.0 уреди и идните Брзо Полнење 3. Ако вашиот уред не поддржува КК 2. И повеќе ефикасност прави помалку топлина кога се полни.0 ЕУ Plug Полначи
ПАКУВАЊЕ СОДРЖИНА : 1pc* Ѕид Адаптер за полнење (ЕУ Приклучок)
Боја : Бела
Answer : ___________________________ NOTE : 1.0 Уреди за HTC One A9 HTC 10 за Samsung Галакси S7 / S7 Работ за LG G5 за Xiaomi 5 / Mi Макс за Nubia Z11 / Z11 Макс за Asus Zen Fone 3 / Asus Zen Fone 3 Делукс / Asus Zen Fone 3 Ултра Општи Мобилни GM5+ HP Елити x3 Le Eco Ле MAX 2 Le Eco (Le TV) Ле MAX Pro за Леново ZUK Z2 Про Nu Ans НЕО Qiku П5 / Qiku П5 Плус Шеќер F7 Водафон Smart platinum 7 за ZTE Axon 7 и повеќе паметни телефони
Тип НАС Б Ѕид Полнач
Материјал Пластика
Влез 100-240 V / 50-60 Hz 0.0 технологија, што го прави компатибилен со двете постоечки Брзо Полнење 2. Висока Ефикасност најбрз полнење технологија, 38% поефикасни од Брзо Полнење 2. Опис на производот Корист од следната - g eneration во брзо полнење; намалување на паметен телефон a nd таблета престој значително со напредниот Qualcomm® Брз Charge TM 3. Што уредот може да се добие до 80% од батеријата во толку краток 35 минути.0 Брз Полнач 3 USB Порти Патување Ѕид Полнач За i Phone X 8 i Pad Samsung S8 Забелешка 8 HTC, LG QC3.0 4 пати побрзо, а потоа нормално
Ние ја прифати исплата од страна на Visa, Master Card, Маестро, American Express, Western Union, ЗАЧУВАМ, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, безбедност, Przelewy24, итн.0 излез може да не работи во исто време со другите две заеднички излези.

Основни карактеристики

боја:
Бела
USB Порти:
3
Излезен Интерфејс:
USB
Излез:
5V/2.4 НА
Квалитетот сертификација:
CCC,CE,RoHS,FCC
Бренд Име:
Colohas
Компатибилен Бренд:
Универзална,Apple,Samsung,xiaomi,Huawei,Lenovo,Meizu,SONY,ZTE,LG,Nokia,HTC,Motorola,Blackberry,Други
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Qualcomm Брзо Полнење 3.0
Извор На Енергија:
A. C. Извор,USB
Број На Модел На:
Colohas 3 USB Порти КК 3.0 Брз Полнач
Тип:
Патување
Применливи Модели 1:
За HTC One A9/HTC10
Применливи модели 2:
За Samsung Галакси S6 S7 Работ
Применливи модели 3:
За HTC, LG, Sony Xiaomi Huawei ZETE
Применливи Модели 4:
За Samsung Galaxy Note 8 5 3 7 J7 J5
Применливи Модели 6:
За iPhone 7 7Plus 8 X
Карактеристики 1:
КК 3.0 Брз Адаптер за полнење
излез 1:
3.6-6.5 V/3А, 6.5 V-9V/2A, 6/9V/1.5 А
Излез 2:
5V/2.4 МАКС
На текст:
100V-240V AC 50/60Hz. 0.5 A
боја:
Бела

Најдобри понуди