• Обновено
9 боја CNC Мотоцикл Алуминиум Гума Гел Рака Костец 7/8 се Справи со Бар Спортски Велосипеди за KTM Dragster 800/RR Turismo Veloce 800

9 боја CNC Мотоцикл Алуминиум Гума Гел Рака Костец 7/8 се Справи со Бар Спортски Велосипеди за KTM Dragster 800/RR

Buyers rating:
-10 % DEN 259.00
DEN 287.52

Залиха


Имаме poweful партнер фабрика за сигурни дека нашата цена може да биде најдобар !!
Услуга за секој велосипедист целиот Свет е наша цел !!!!
.
Ако не примите објект во закажаното време, или не сте saisfied со она што го добивате, ве молиме љубезно се вратам на нас за решение.
Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе одговор во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас. Најдобри зедницата е клуч за да се направи што стојат надвор.
Ние сигурно ќе им се помогне со проблемот и да ви даде задоволителен одговор. Во овој случај, слики кои јасно може да се покаже на овој проблем се ПОТРЕБНИ. Доаѓањето време е 10-20 работни дена за сад обично. Ние се фокусираме на мотоцикл decals и резервни делови !
Ние сме професионален тим за грижа за секое парче на decals продажба од нас.
Опис На Производот
- Оваа понуда е за сет на (Лево и Право)
- Овие се справи со костец изгледа Многу убава
- Состојба : 100% Сосема Нов
- Боја : Портокал, Црвено Црно Злато Сребро Зелена Сина Титаниум Виолетова
- Количина : 1 СЕТ (Лево и Право)
- Материјал : ЦПУ Машински Алуминиумски + Никој Лизга Гел Гума
- Одговара KTM Dragster 800/RR Turismo Veloce 800
Плаќање
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay САМО.
Услови за продажба
Ние ќе останеме во контакт со вас во текот на трансакцијата, и ветување да стојат од страна на објектот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна Alipay сметка пред наддавање.
Ако примите неисправни предмети (што ретко се случи), ние или ќе наплата или да испратите замена.Испорака детали
Објектите ќе нареди ќе биде предаден во 1-2 работни дена од Кина пост Воздух Mail или USPS меѓународна Пошта со следење на број кога вашата исплата е расчисти.Без комуникација, ве МОЛИМЕ :
1, НЕ се отвори било случај во Резолуцијата Центар;
2, НЕ ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации;
За нас
Ние сме веледрогерија, на мотоцикл маска и резервни мото делови во Кина.

Основни карактеристики

боја:
Портокалова, Црвена, Црна, Златна, Сребрена, Зелена, Сина, Титаниум, Виолетова
Тип На Објект:
Костец
Објектот Висина:
2.2cm
Бренд Име:
FULLSIX
Име На Модел:
Се Справи Со Костец
Објектот Ширина:
2.2cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Материјал Тип:
CNC Машински Алуминиумски + Никој Лизга Гел Гума
Објектот Тежина:
0.2kg

Најдобри понуди