• Обновено
Guantes Novia Boda Нова боја на слонова коска Чипка Булчински Ракавици Долго Свадба Ракавици Fingerless Возрасни Додатоци BV-044

Guantes Novia Boda Нова боја на слонова коска Чипка Булчински Ракавици Долго Свадба Ракавици Fingerless Возрасни

Buyers rating:
-5 % DEN 420.00
DEN 441.60

Залиха


Боја : слика боја .
Големина : Една Големина Guantes Novia Boda Нова боја на слонова коска Чипка Булчински Ракавици Долго Свадба Ракавици Fingerless Возрасни Додатоци BV-044
Кина пост воздух mail : 25-60 дена . Време е неизвесна , некои земји може да добиете предмети во 30 дена , но некои ќе трае подолго .
ако не можете да добиете предмети во текот на 60 дена , ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.
Ако ви треба производ итно , ве молиме изберете EMS , DHL , превозот време на DHL е 3-12 дена . Тоа само да се земе за 3 дена за НАС,CA,Мексико. За некои далечни земји , тоа ќе трае околу 10 дена , вие треба време да се направи царинската clearances.
Методите на плаќање што може да се прифати : Visa, Master Card, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер
1.Било какви прашања ве молиме, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот на iterm.Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.
90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка,без да мора да се испрати нешто назад.
2.Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се изменети и
не се носи. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.
3.Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот цена за вас
4.Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено.
5.Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност.
Вашата Сите 5 Ѕвезди Коментарите Најголема Мотивација на Нашиот Пат Напред!!!

Основни карактеристики

боја:
Слонова коска
Тип На Објект:
Свадба Ракавици
Пол:
Жените
Техника:
Beaded
Свадба Ракавици Стил:
Fingerless
Материјал:
Полиестер
Ракавици Големина:
една големина
Ракавици Должина:
Операта
Број На Модел На:
BV-044
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Sunzeus

Најдобри понуди