• Обновено
Античкиот Бронза Железо Обложено Обрачот Нараквица,Домот, Класичен Дизајн Исполнет Накит,одговараат за cabochon поставување рамки,кои се продаваат 10pcs/многу

Античкиот Бронза Железо Обложено Обрачот Нараквица,Домот, Класичен Дизајн Исполнет Накит,одговараат за cabochon

Buyers rating:
DEN 431.04

Залиха

57 /многу
50 парчиња / многу
Хривнија База Со 10ММ Круг Поставување,Антички Бронза Позлатен,Доведе Слободни И Никел Free US$ 6.57 /многу
50 парчиња / многу
14 MM Круг Хривнија рамки,Антички Бронза Позлатен,манжетната хривнија празно ,одговара 14mm круг стакло cabochon,Продаваат 50 PCS По Pkg US$ 3.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите. Ние ќе издаде целосна наплата за цената што ја платиле за објектот.
Прашања и одговори Колку долго ќе треба да одговори на мојата е-маил? Имаме за цел да одговори на потребите на сите пораки во рок од 24 часа од денот на приемот (ве молиме оставете малку подолго ако е-мејл нас во текот на викендот. Ве молиме контактирајте ме ако пратката не е доставена на време. Ако ви треба количина е поголема,plz се чувствуваат слободни да контакт.
Купи овој предмет исто така се купи : Нараквица База Со 18*25ММ Овална Поставување,Антички Бронза Позлатен,манжетната хривнија празно,нараквица ќорци,Продаваат 50 PCS По Пакет US$ 6.94 /многу
50 парчиња / многу
ПРОДАЖБА Хривнија База Со 10*14 MM Овална Поставување,Сребро Позлатен,манжетната хривнија празно ,се Продаваат 50 PCS По Пакет US$ 7. Дали постојат било какви опасни метали во вашиот метал шарм наоди? Сите мои метални производи се ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ.88 /многу
50 парчиња / многу
2013 нов стил Хривнија База Со 10*14 MM Овална Поставување,Пиштол Метал Црна Позлатен,манжетната хривнија празно ,се Продаваат 50 PCS По Пакет US$ 7. Тоа е над речиси еден месец и мојата цел не е донесен.) ако не се repsonse по 48 часа, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите. Нормално, сите мои аукција огласи, исто така, треба да се КУПИ ТОА СЕГА листата, можете да го најдете производот ID во опис област, тогаш побарајте го во мојата продавница, ако не можете да го најдете, јавете ми се.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
C2844
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
rosebeading
Материјал:
Железо

Најдобри понуди