• Обновено
ММА шорцеви Фитнес борба против Muay Тајландски шорцеви боксер шорцеви Бокс Водови

ММА шорцеви Фитнес борба против Muay Тајландски шорцеви боксер шорцеви Бокс Водови

Buyers rating:
DEN 1295.04

Залиха


добредојдовте на нашата продавница
ПОВЕЌЕ СТИЛОВИ,ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС...
Микс цел, се Комбинираат превозот & Drop Превозот се на располагање !
ГОЛЕМА ЦЕЛ, ГОЛЕМ ПОПУСТ !!
Здраво драги пријатели, ви благодариме за доаѓање! Посакувам вас и за вашето семејство, здравје, среќни секој ден! 1 кога за купување на стоки имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте ме, ако не сте сигурни дека ќе соодветна големина, ве молиме да ми кажете во време, јас ќе го изберат најсоодветен за својата големина за вас. 2 јас можете да изберете, ќе биде alibaba е официјален логистика, стоката се изгубени или не можат да пристигнат на време, системот автоматски ќе ви ги даде вашите пари назад, ова е најбезбедно логистички решенија, шкарт е дека логистика информации ажурирање полека, ве молиме остатокот увери чека! 3 најде по приемот на стоката се оштетени, за грешка при мерење, помалку превозот, превозот, производ испратени во ред, не се задоволни со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте ме во време, се сеќавам ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, не се спомене спорови, спорови само ќе се направи брзо се менуваат за да го реши проблемот на бавен, се сеќавам ве молиме контактирајте ме веднаш, јас ќе ви даде плаќање или замена на производот, ќе ви даде задоволителен одговор! Ви посакувам среќен шопинг, јас во име на моето семејство, ви посакувам и на вашето семејство учење напредок, работата е мазна, бизнис е просперитетна!

Основни карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL
Спорт Тип:
Бокс
Тип На Објект:
Водови
Бренд Име:
боксер
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Шаблон Тип:
Писмо
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди