• Обновено
2017 Промоција Трендовски Жените Камен Чипка-up Нерѓосувачки Челик Круг Нови Пристигнување Африкански Опал Beaded Водат Хривнија

2017 Промоција Трендовски Жените Камен Чипка-up Нерѓосувачки Челик Круг Нови Пристигнување Африкански Опал Beaded

Buyers rating:
-49 % DEN 848.00
DEN 1661.76

Залиха


започнете
крајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 2015 година нови Пристигнување сино Зелена Африкански Опал Beaded Водат Хривнија
Цел помалку од $100 превозот со авион пост парцела,Recived во 7-15days
Цел на повеќе од $100 превозот од DHL/EMS,Recived во 4-7days
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 14 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит

Основни карактеристики

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Бренд Име:
монро m
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди