• Обновено
100pcs/многу 10ml Природни ЈП Dropper Шишиња Еднорог Пенкало LDPE Пластични Шише Празно Squeezable ЈП Шишиња трговија на Големо

100pcs/многу 10ml Природни ЈП Dropper Шишиња Еднорог Пенкало LDPE Пластични Шише Празно Squeezable ЈП Шишиња

Buyers rating:
DEN 811.20

Залиха


Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Купувачот мора да ги плати за враќање поштарина за секое враќање на разумот. Ние само брод да се потврди цел адреси.Прекумерна тежина можеби екстра изразат превозот цена,ве молиме да обрнете внимание пред исплата. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
100pcs/многу 10ml Природни ЈП Dropper Шишиња Еднорог Пенкало LDPE Пластични Шише Празно Squeezable ЈП Шишиња трговија на Големо
ЈП Материјал,
дијаметар : 15mm
висина : 55mmm
тежина : 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.или се пријават за бесплатен превозот од нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.5 g/еез
големина : 10ml

Брза испорака,по добивате вашата исплата,може да
снашле на пратката во рок од 3 дневна.

Основни карактеристики

Материјал:
домашно милениче
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
ЈП-10

Најдобри понуди