• Обновено
GOKADIMA Мажи или Жени Обоени пластични монистра Накит од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Католичката Rosary Монистра Синџир Ѓердан WRN57

GOKADIMA Мажи или Жени Обоени пластични монистра Накит од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Католичката Rosary Монистра

Buyers rating:
DEN 407.52

Залиха


Бренд : GOKADIMA
Објектот Tyle : Синџир На Ѓердан
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Димензии : ширина да се избере : 8мм, должина да се избере : 76cm,
тежина : 28g
Прилики : Секојдневно носење / Подарок / Партија
Боја : како на сликата

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
76cm*8мм
Бренд Име:
gokadima
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
WRN57
Компатибилност:
n
Функција:
n
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Подароци, Партија

Најдобри понуди