• Обновено
Нови оригиналниот инвертор SC-A2200U тест добар квалитет

Нови оригиналниот инвертор SC-A2200U тест добар квалитет

Buyers rating:
DEN 9600.00

Залиха


**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Нови оригиналниот инвертор SC-A2200 U 100% тест добар квалитет
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.
**DHL,UPS-от,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух MAIL/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-65 дена, зависи од земјата доставени до.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.1 приоритет.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.

Основни карактеристики

Тип:
Растенијата
Излезен Напон (V):
Никој
Број На Модел На:
SC-A2200U
Електрична Енергија Генератор Тип:
Други

Најдобри понуди