• Обновено
бесплатен превозот G53JW_MXM N12E-ГШ-А1 GTX560M 3GB За ASUS G53SW G53SX G73JW G73SW Laptopo VGA графичка картичка одбор Тестирани Работи

бесплатен превозот G53JW_MXM N12E-ГШ-А1 GTX560M 3GB За ASUS G53SW G53SX G73JW G73SW Laptopo VGA графичка картичка

Buyers rating:
DEN 3835.20

Залиха


КОМПЛЕТЕН МОДЕЛ ! РОКИ СТАБИЛНА !
ДОБРА УСЛУГА И ДОБРА ЦЕНА ! Висок квалитет 100% Тест ! Безбедно и Добар пакет ! Добра Услуга ! 60 дена гаранција од добивате ! Ве молиме двојно се провери пред да се купат! Бидете сигурни дека вашата стара плоча иста со нашата листа !! Можете да ни испратите слики од вашиот стар плоча, ние ви помогне да се потврди !!!
објектот слика :
превозот informaiton / пакет
комплетен модел матични плочи : K43 LY K43 LY K53 SJ N53 SN K53 SV/2.1 K53 SV/2.3 K53 SV/3.0 K53 SV/3.1 X401 U X401 U/4 G N73 SV M51 TA F50 SV K56 CA K54 C G73 SW K95 VM U47 A K93 SV K43 SM U41 SV N73 SM K52 F X551 MA X750 JB g750jz UX32 A K55 VD K55 A K43 SA U31 SD UL30 VT F3 SV K54 LY X420 CA N43 SM X202 E N76 VZ N61 DA K46 CM K52 JC K54 L U36 SD F5 GL K45 VD K45 A TX300 CA K53 SD N75 SF 1018 P X51 L F5 R G751 JL X555 LA g750js N55 SF X55 C K53 TA итн.....
4384 најдобра цена ДОЛАРИ 74 / парче парче ДОЛАРИ 80 / парче ДОЛАРИ 83 / парче парче парче 25 парче парче ДОЛАРИ 36 / парче ДОЛАРИ 35 / парче парче ДОЛАРИ 36 / парче ДОЛАРИ 36 / парче 30 парче парче ДОЛАРИ 78 / парче ДОЛАРИ 80 / парче
Политика за враќање
1.целосно гаранција против и неисправни производи
2.Враќање само на објектот чини ,не се вклучени брод цена
3.Ракување ,поштенски и превозот надомест не наплата
4.Неисправни објект мора да се врати во 30 дена, со оригиналниот пристигне датум
повратни информации :

Основни карактеристики

Форма Фактор:
ATX
Почетен Датум:
2010
Пристаништа:
VGA,HDMI
Меморија Тип:
DDR3
Тип Socket:
PGA 989
Чипсет:
intel HM55
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
Лаптоп
Бренд Име:
WYLMDZ
Пакет:
Yes
Примена:
Лаптоп
Чипсет Производител:
NVIDIA
Објектот Состојба:
Нови
Производи Статус:
Акции
Брод метод:
DHL ,EMS , ALIEXPRESS метод
тестирање:
тестирани целосно

Најдобри понуди

A000053720 Плоча за Toshiba Qosmio X500 X505 DATZ1CMB8F0
  • Обновено
Оценка на клиентот:

A000053720 Плоча за Toshiba Qosmio X500 X505 DATZ1CMB8F0

Ние нудиме 30дневниот Гаранција за овој производ Доколку наредбата не е пронајден да се неисправни и ние

DEN 5000.16