• Обновено
ZXZXOON Декоративни фрли перница случај покрие боја ананас памук, лен перница покритие за троседот дома декор capa де almofadas

ZXZXOON Декоративни фрли перница случај покрие боја ананас памук, лен перница покритие за троседот дома декор

Buyers rating:
-20 % DEN 192.00
DEN 239.52

Залиха


Име : перница маска
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Боја : како на слики
Големина : прибл. 18x18 ВО (45x45 CM) ( ве молиме овозможи 1-2cm отстапување )
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак ( перница внатрешна не е вклучена ) Напомена :
1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу
на компјутерски монитори и голо око боја разлика. 2. Тоа е само една страна се печатат , боја на задната страна е беж , не чиста бела . 3. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика. 4. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел. Се грижи Инструкциите *Машина за миење, топло 40°C. *не кајгана. *Не ја собори сува. *Не dryclean. Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Ова е задната страна перница капакот, имајте на ум снежана ,ако грижа,ве молиме не поставувајте ред,благодарам

Основни карактеристики

Број На Модел На:
K153
Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Растенијата
Бренд Име:
ZXZXOON

Најдобри понуди

Панда Дома Декоративни Памук, Лен ВИНОЖИТО Перница Покрие пчела Перница Случај за Седиште/Декоративни/Стол/Автомобил
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Панда Дома Декоративни Памук, Лен ВИНОЖИТО Перница Покрие пчела Перница Случај за Седиште/Декоративни/Стол/Автомобил

Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Панда Дома Декоративни Памук, Лен �

DEN 159.00 186.72