• Обновено
JEXXI Трендовски 925 Sterling Silver Мода Earring Црвена Боја, Монистра Дизајн Со Четири Кубни Циркони Поставен на Жените Обетки Накит

JEXXI Трендовски 925 Sterling Silver Мода Earring Црвена Боја, Монистра Дизајн Со Четири Кубни Циркони Поставен

Buyers rating:
-35 % DEN 91.00
DEN 139.20

Залиха

Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Стил : Мода Накит Боја : Сребро Количина : еден пар обетки
1.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput. Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Посакуваме пријатно купување!
.
Бесплатен Превозот се очекува примерок цел ! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Како производител и веледрогерија, на различни накит(мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.
Ви благодарам многу. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.

Основни карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
E14901
Големина (Должина * Ширина):
/
Состојба:
Нови
боја:
Сребро.

Најдобри понуди