• Обновено
100pcs/многу К-040 црна пластика круг топката кабелот за заклучување ви дава опција да изберете пластични пролет стопери за 6mm bungee шок кабелот бесплатен превозот

100pcs/многу К-040 црна пластика круг топката кабелот за заклучување ви дава опција да изберете пластични пролет

Buyers rating:
DEN 475.20

Залиха


Опис :
100pcs/многу К-040 црна пластика круг топката кабелот за заклучување ви дава опција да изберете пластични пролет стопери за 6mm bungee шок кабелот бесплатен превозот
Големина : 14mm ширина * 27mm висина Shinny црна

Основни карактеристики

Големина:
14*27mm
Материјал:
Пластични
Затка Тип:
Кабелот За Заклучување
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
К-040
Функција:
пластични затки
Тип На Производ:
затка
is_customized:
Yes

Најдобри понуди