• Обновено
секс производи за неколку За Жените Секс Машина Дилдо Vibrators За Жените massager вибратор Реални Секс Производи жените на секс играчки

секс производи за неколку За Жените Секс Машина Дилдо Vibrators За Жените massager вибратор Реални Секс Производи

Buyers rating:
-16 % DEN 483.00
DEN 575.52

Залиха

За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти.
Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
Враќање
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување.
Опис На Производот
Бренд APHRODISIA Производителот ВЕН Реден Број 91015 Материјал Силикони+ABS Точка Име Massager Функција
7 моќни вибрации режими Големина L 15.секс играчки или секс под носатсе .прикажани или на пакувањето
Ние ги користиме еколошки амбалажата. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Испорака
Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, двете trackable.
Не било Чувствителни зборови се допаѓа . За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Случај И Повратни Информации
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
APHRODISIA
Непристојни Слика:
No
Големина:
L 15.0,dia 2.2
Материјал:
Медицински Силикони
Тип:
Лежеше на
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
W91015
Име:
10 моќни вибрации режими
секс машина:
vibrators за жени
секс продавница:
јака возрасни игри
Vibrators Секс играчка:
Возрасни секс Играчка
вид бизнис:
Секс Играчки Производител
Безбедност:
0% Phthalate,Без Лош Мирис
Секс Играчка:
Пенисот вметнете играчки
Материјал:
вибратор светлина
vibrators за жени, анален:
пурпурна моќ куршум
vibrating орален секс јазик:
соберете вагината

Најдобри понуди

Топла Бакнеж Цреша Крем, 50мл Јастиви Лубрикант, Лични Мазива Одговараат за Орален Секс Возрасни Производи Подмачкување
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Топла Бакнеж Цреша Крем, 50мл Јастиви Лубрикант, Лични Мазива Одговараат за Орален Секс Возрасни Производи Подмачкување

Топла Бакнеж Цреша Крем, 50мл Јастиви Лубрикант, Лични Мазива Одговараат За Орален Секс Возрасни Произво

DEN 113.00 225.60