• Обновено
S7 Работ Луксузни Фармерки Шема Задниот Поклопец За Samsung Галакси S7 Работ на Квалитетот на Телефонот Случај за sansung sumsung galaxi galaksi gelaksi

S7 Работ Луксузни Фармерки Шема Задниот Поклопец За Samsung Галакси S7 Работ на Квалитетот на Телефонот Случај

Buyers rating:
-20 % DEN 344.00
DEN 430.08

Залиха


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. g : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.
2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
4. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
5. Ако сакате Со следење, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
S7 Работ Луксузни Фармерки Шема Задниот Поклопец За Samsung Галакси S7 Работ на Квалитетот на Телефонот Случај за sansung sumsung galaxi galaksi gelaksi

Основни карактеристики

Материјал:
За Галакси S7, За Галакси S7 работ
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
for Sansung Sumsang Samsuns Samsu Galaksi fundas capinha etui kryty
Бренд Име:
mksup
Карактеристики:
За Samsung Галакси S7 за Sansung Sumsang Samsuns Samsu Galaksi
дизајн:
Обична,Метален,Мат
Број На Модел На:
За Samsung покрие capinha торба S7 Работ Луксузни Фармерки Шема funda
Картичка Слотови:
За Samsung торба мобилен поклопец Назад Покритие За Samsung caso мобилен
Оригинал или Не:
За Samsung случај bollmann) телефон покрие Галакси S7 Работ на Квалитетот на Телефонот coque
Најчестиот Вид:
За Галакси S7 покрие школка случај на Случај за sansung sumsung caso
Обликот:
За Галакси S7 торба capinha телефон galaxi galaksi gelaksi торба
Број На Модел На:
за Samsun Sumsung Samsug Galaxi Gelaksi coque capa carcasa Залив

Најдобри понуди

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92
  • Обновено
Оценка на клиентот:

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92

Ние брод во светот. Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот дет�

DEN 408.00
8 Ohm 2W 40 x 28mm Плоштадот Говорникот
  • Обновено
Оценка на клиентот:

8 Ohm 2W 40 x 28mm Плоштадот Говорникот

8 Ohm 2 W 40 x 28mm Плоштадот ГоворникотХармонично нарушување : 3 (ТДМ%); Бучава сооднос : + / 2 (d B); Directivity : Omnidirectional

DEN 86.40