• Обновено
Еластична Автомобил-стил Автомобил Багажникот Организатор Stowing Tidying Рака Фиксна Преземање За Ssangyong kyron Rexton ФОЛКСВАГЕН Tiguan 2017 Jetta

Еластична Автомобил-стил Автомобил Багажникот Организатор Stowing Tidying Рака Фиксна Преземање За Ssangyong

Buyers rating:
-4 % DEN 96.00
DEN 100.32

Залиха

Иако тоа беше поделен
три секција , рака е завршена еден.), се дели на два ремени ,На рака може да се зацврсти повеќе од
две објект на истото време (Како на сликата покажува).
PS : Русија, САД, АУ без царина. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Било какви прашања ве молиме слободно да ме прашате, во секое време,
Се надевам дека ќе има добар шопинг искуство.
Кога ќе сакате да го користите за да се зацврсти мали мали предмети (Како кошарка ,
оган extinguisher и др.
[ Производ ] : 1 PCS Еластична Рака
[Боја] : Жолта , Сина, Розова, Зелена, Црна
[Материјал] : Полипропилен
[Применливи] : Автомобили Багажникот Организатор
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Како на сликата покаже, не треба да се одвои на две
ремени кога ќе го користите за да се зацврсти некои големи објекти (Како големи багажникот ).
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
[Опис На Производот] :
Почитувани купувачи , Прво да ви се Заблагодарам за запишување нашата продавница и се интересираат за овој производ.

Основни карактеристики

Тип:
Багажникот Кутија / Торба
Материјал Тип:
Полипропилен
Бренд Име:
Atreus
боја:
Жолта,Сина,Зелена,Розова,Црна

Најдобри понуди