• Обновено
30pcs Гроздобер Бронза Метал Мали Крилја & Пердув Шарм за Накит Одлуки Diy Цинк Легура се Меша Крилја Пердув Pendant Шарм H3004

30pcs Гроздобер Бронза Метал Мали Крилја & Пердув Шарм за Накит Одлуки Diy Цинк Легура се Меша Крилја Пердув

Buyers rating:
-18 % DEN 247.00
DEN 301.44

Залиха


Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
H3004
Објектот Количина
30 компјутери/многу
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Антички злато Злато
Објектот Околу Големина
микс
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Само треба на слики и примероци.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
30pcs Гроздобер Бронза Метал Мали Крилја & Пердув Шарм за Накит Одлуки Diy Цинк Легура се Меша Крилја Пердув Pendant Шарм H3004
Точка Бр.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
H3004
Шарм Тип:
Крила & Пердув Шарм
боја:
Античкиот Бронза Антички сребрен Злато
Количина:
30pcs
Големина :
микс
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Една тежина :
микс
Palted:
Античкиот Бронза, Антички Сребрен, Антички Злато Позлатен
Објектот Форма:
Крила Пердув шарм
Објектот Useage:
diy изработка на накит
1:
Крила Шарм
2:
Пердув Шарм

Најдобри понуди