• Обновено
Мобилен телефон lanyard приклучок за телефон starp адаптери за телефон без дупка lanyard полнач за мобилен телефон&ID Картичка&Камера

Мобилен телефон lanyard приклучок за телефон starp адаптери за телефон без дупка lanyard полнач за мобилен телефон&ID

Buyers rating:
-5 % DEN 55.00
DEN 57.60

Залиха


О, почитувани вашиот телефон нема дупка за да го користите lanyard??
Воопшто не се загрижени,
Ве молиме да користите нашата овој адаптер, тоа би можело да се држиме прицврстени за вас телефон и тоа со мала дупка за да го користите lanyard.
Детали, ве молиме погледнете ја нашата подолу слики.
***ЗАБЕЛЕШКА (ве Молиме прочитајте го ова пред да го користите)***
1. Ве молиме да ја исчистите површината темелно пред приложување на копчето на ДОЛНИОТ дел.
2. Ве молиме да НЕ го користите за првите 48 часа.
3. Тоа НЕ е работа и за матирано, силикони или стакло случаи . Ако користите на i Phone 7 Jet Црна, 7 плус Џет Црна, i Phone 8, i Phone 8 плус, i Phone X, ве молиме приложете го копчето на телефонот случај не директно на телефонот .
Пакет.
Телефон starp адаптер *2 парчиња Забелешка : Овој линк само за адаптер без телефон lanyard, ако сакате адаптер со полначот со телефонот lanyard рака, ве молиме погледнете ја нашата друг производ.

Основни карактеристики

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
HM-001

Најдобри понуди

20meters 22x63mm кристално стакло монистра врата/прозорец завеса декоративни партиција завеса заврши тремот свадба/X-mas/декор
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20meters 22x63mm кристално стакло монистра врата/прозорец завеса декоративни партиција завеса заврши тремот свадба/X-mas/декор

Добредојдовте на мојата мала продавница !!20 метри / многу 14 мм Топла продажба Кристал монистра Синџир ст�

DEN 4562.00 5184.00