• Обновено
CUESOUL 24g 16cm Совет Челик Пикадо Игла Алуминиум Стрела Вратило Железо Телото Со Розова боја Стрела Летови

CUESOUL 24g 16cm Совет Челик Пикадо Игла Алуминиум Стрела Вратило Железо Телото Со Розова боја Стрела Летови

Buyers rating:
-50 % DEN 533.00
DEN 1066.08

Залиха


Спецификации
Вкупната тежина : 24g (вклучувајќи барел, вратило, лет)
Барел тежина : 22g
Вкупна должина : 16cm
3pcs/set
Стрела совет : Челик
Стрела тело : Железо, 22g
Стрела окно : Алуминиум
Стрела лет : Ласерска

Основни карактеристики

Бренд Име:
CUESOUL
Тип:
Пикадо
Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
CSXTB-110
is_customized:
Yes
Тежина:
24g
Должина:
16cm

Најдобри понуди