• Обновено
GIVVLLRY Сјајна Rhinestones Бедрото Синџир Секси Multilayers Тело Подигнат Мода Накит Плажа Сребро Злато Боја Нога Синџир за Жени

GIVVLLRY Сјајна Rhinestones Бедрото Синџир Секси Multilayers Тело Подигнат Мода Накит Плажа Сребро Злато Боја

Buyers rating:
-30 % DEN 154.00
DEN 219.36

Залиха

net/en/ Кина Пост Воздух Mail 25-60 дена www.net/en/ e Packet 7-25 дена www.Ltd најде во Мај 2004 година , Индустрија и трговија интеграција, е професионална додатоци manufactory. Ние поддршка на мало ,но специјалист за среден и мал промет на големо со цел ,ќе се обезбеди најдобра цена за вас. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или ЕМС превозот услуга. ние си имаме свој фабрика, примерокот може да се изменуваат или да се обезбеди приближува кон нас, ние ќе го направи производ како на вашите барања. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
Повратни информации
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Производи се извезуваат во Европа, Америка, Австралија, Југоисточна Азија, на Блискиот Исток и во други земји, победи многу високи пофалби од купувачите. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот. Вашето задоволство е нашата услуга филозофија.
За Нас
Yiwu Qian Jun Накит Ко.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Обичен Мал Пакет Плус 45-65 дена www.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ме прашате.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Нога Синџир
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
GIVVLLRY
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BNL1007
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Легури, Rhinestones
боја:
злато/сребрена
Број На Модел На:
Телото Синџир
Тежина:
45g
Стил:
Бохемски, Класичен, Гроздобер, Панк
Моден:
Rhinestones Нога Бедрото Синџир
Повод:
Плажа, Одмор, Секојдневниот Живот, Партија
Место на Потекло:
CN
is_customized:
Yes
Големина:
As picture

Најдобри понуди