• Обновено
HSIC Аниме Gangsta Ѓердан Никола Браун Самрак S/O ПА Логото Cosplay Куче Ознака Две Линк Синџири Pendant Ѓердани 11662

HSIC Аниме Gangsta Ѓердан Никола Браун Самрак S/O ПА Логото Cosplay Куче Ознака Две Линк Синџири Pendant Ѓердани

Buyers rating:
-34 % DEN 114.00
DEN 172.32

Залиха


HSIC Аниме Gangsta Ѓердан Никола Браун Самрак S/O ПА Логото Cosplay Куче Ознака Две Линк Синџири Pendant Ѓердани 11662 Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Цинк Легура Големина : 5.com Fedex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex.Ви благодариме! Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : 39-90 дена Следење на веб-страница : untracked Пост воздух mail : 15-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата Epacket : 7-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.3cm Синџир должина : 45+5cm Тежина : 33g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок/Shopping/Центар Пакет се вклучени : 1pcs(Како слика show) Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Мажи/Тато Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и Овој накит спогодба со еу за животната средина барања, Ние нудиме на превозот со сите видови на превозот метод,како пост воздух mail,DHL,Aramex,Fedex,EMS и така натаму, Зависи од земјата на дестинација и цел износ,ако сакате да го одредите за испорака метод,ве молиме да обрнете превозот цена,подолу е sthe проценува време на испорака за референца.com ПРОЗОРЦИ експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : ups. *Пост воздух mail да Источно-Европски земји,Јужна Америка Земји може да потрае подолго од 60 дена.com EMS експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт *Погоре, за време на испорака само за референца.com Aramex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : aramex.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
5.4x3.3cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45+5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
11662
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер,Расположение Tracker,Спиење Tracker,Порака За Потсетување
Компатибилност:
Сите Компатибилен

Најдобри понуди