• Обновено
Claladoudou 12-14CM Бебе Момче Чевли Зима Вистински Кожени Чизми со Крзно Од Страна Чизми За Бебе Девојка Снег Чизми Сива Деца Пешаци

Claladoudou 12-14CM Бебе Момче Чевли Зима Вистински Кожени Чизми со Крзно Од Страна Чизми За Бебе Девојка Снег

Buyers rating:
-8 % DEN 750.00
DEN 815.04

Залиха

Ќе е подобро да се измери бебе нога должина од владетел. За повратни информации : Вашето мислење е исклучително важно за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.За жал,ако се планира да ни даде неутрален/ негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас,ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Ние може да ви вратат парите, освен превозот полнење од Кина до вашата дестинација (која ние ја платиле Кина пост или други express) . Ако дури и не може да прифати било малку малку лепак,жалам што ќе може да се обидете други продавници. Не одберете директно во зависност од вашите навики. Се земе слики на неисправни објект. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Големината број означени во чевли' е единствена Кина големина, не на ЕУ големина ! Должината број кој ќе го видите се означени во чевлите outsole е бескорисен, не insole должина која пишуваме во големината на табелата !
4. Ако нареди на погрешен големини со себе или само не се како чевли, можете да се вратите на чевли за нас.3
6
22
5
18
13.3 Insole должина :
Забелешки :
1.Но, малку малку лепак марка на делумно чевли е неизбежно се случи за време на фабрика производство. Тоа трае околу 4~10 дена да повеќето земји.Claladoudou девојки чевли продавница
мерење на нога должина прво како подолу : Insole должина = нога должина + 0.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 6.5
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Чизми
Пол:
Унисекс
Пета Тип:
Станот со
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Сезоната:
Зима
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Кадифен
Затворање Тип:
Zip
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Бренд Име:
Claladoudou
Објектот нема:
CLD17TTK958
боја:
Црна, Сива, Црвена,Розова
подарок:
Божиќ Ден / Децата ден/ Нова Година / Роденден
Големината Не:
4,4.5,5,5.5,6

Најдобри понуди