• Обновено
DL - Гроздобер Калај знаци Route 66 ѕид налепница дома декор Куќа Канцеларија Гаража железо Слики

DL - Гроздобер Калај знаци Route 66 ѕид налепница дома декор Куќа Канцеларија Гаража железо Слики

Buyers rating:
-10 % DEN 259.00
DEN 287.52

Залиха


започнете
крајот
ОПИС
метал знак, знак одбор, логото на плакот
големина : 20cm*30cm
Технологија : вода трансфер печатење, живописни бои, никогаш нема да избледи
Материјал : Метал
Безбедност : еко-пријателски
Пакување : секој во една меур торба или поли торба
здраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Route 66 метал знак
Бренд Име:
dingleiever
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Метал

Најдобри понуди

Не се Земе Животот премногу Сериозно Метал Сликарство Ретро Знаци Гроздобер Ѕид Бар Ктв Кафе Дома Уметност Оркестарот
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Не се Земе Животот премногу Сериозно Метал Сликарство Ретро Знаци Гроздобер Ѕид Бар Ктв Кафе Дома Уметност Оркестарот

Нормално бесплатен превозот е речиси worlwide од Кина Пост Воздух Ние обезбеди Fedex DHL, Посебна Линија и Кина �

DEN 229.00 416.64