• Обновено
Печатени бремени жени фото фустан водат јака големи димензии бремени жени фото заостанува фустан Породилно облекува фото снимајте

Печатени бремени жени фото фустан водат јака големи димензии бремени жени фото заостанува фустан Породилно облекува

Buyers rating:
DEN 1344.00

Залиха


Нова Модна фотографија облека за бремени жени
Големина на :
Големина на : слободен големина Биста : 85~115 см Фустан Должина : околу 180cm (вклучувајќи го и заостанува)
Може да се вклопи во повеќето бремени жени тело форма
Вклучува : Фустан
Фенси облека за вашиот породилно фото снимајте
* Трговија на големо е поздравен, концесии цена.
Подолу е убава вистинскиот фустан слика :
ЗА ПРЕВОЗОТ
Парцели ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена откако ќе reveived на вашата исплата.
Ако ви треба брзо експрес, можете да изберете DHL,Fedex,UPS-от или други express и контактирајте со нас. Но, треба да се плати оваа цена со себе.
Општо земено , вие ќе добиете пратката во рок од 15~45 дена зависи од вашата дестинација. Ако тоа е повеќе од 60 дена, ве молиме контактирајте не преку е-мејл или порака или онлајн зборува. Ние ќе се справи со тоа, откако ќе ја прими пораката.
ЗА Плаќање
Ако сакате да го добиете нашиот производ брзо, ве молиме да го организира плаќањето откако ќе го постави цел.
За faceback :
Ако ви се допаѓа нашите производи, дека ќе биде многу ценети и дека може да ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Вашето задоволство е многу важна за нас.
Откако ќе се добие парцели, ве молиме да го проверите производот прво. Било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нашите сопствени услуга одеднаш.

Основни карактеристики

Породилно Големина:
S, M, L, XL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Силуета:
Плажа
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Краток
Материјал:
Модални,Памук
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
YingYuanFang
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди