• Обновено
Пливање Водови костим за капење за мажи бански костуми perfect Боксер костими за капење за Мажи Кратко Пливаат Одговара на Плажа носат Шорцеви човек maillot де bain homme 460

Пливање Водови костим за капење за мажи бански костуми perfect Боксер костими за капење за Мажи Кратко Пливаат

Buyers rating:
-30 % DEN 369.00
DEN 526.56

Залиха


Пливање Водови костим за капење за мажи бански костуми perfect Боксер костими за капење за Мажи Кратко Пливаат Одговара на Плажа носат Шорцеви човек maillot де bain homme 460
Szie M L XL 2 XL половината (cm) 70-77 77-83 83-90 90-98 половината (инчи) 27.55-30.31 30.31-32.67 32.67-35.43 34-36

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Ацетат,Spandex,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
460
Бренд Име:
desmiit
Спорт:
Спортски трендови, фитнес тело, пливање се движат

Најдобри понуди