• Обновено
Легура поддршка Pin на Каросерија за 1/10 SST РК Роботот Автомобил D90 делови

Легура поддршка Pin на Каросерија за 1/10 SST РК Роботот Автомобил D90 делови

Buyers rating:
-9 % DEN 742.00
DEN 815.52

Залиха

Легура поддршка Pin на Каросерија за 1/10 SST РК Роботот Автомобил D90 делови
Испорака детали
- Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата. - Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден. - Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days. - Забрзан превозот е достапен базираше на дополнителни трошоци. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар. - Комбинирани-превозот е секогаш добредојдени ако купите повеќе објекти од нас.
- Ако сметаш дека ние не ги исполни вашите очекувања, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го решите проблемот пред да замине ни негативен или неутрален повратни информации. Нашите цени не вклучуваат таквата такса.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња.

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
Технички параметри:
Вредност 8
Број На Модел На:
19022
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Легура поддршка Pin на Каросерија
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00
10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88
ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00